WhatsApp görüntülü sohbet için yeni güncelleme!

Coronavirus zamanında, dünyanın üçte biri kilitlendiğinde, insanlar sosyal hayatlarını sağlam tutmak ve aynı zamanda onaylanmıştır. Zoom ve Houseparty gibi uygulamaların bir gecede başarı kazanmasının ve gelişmeye devam etmesinin nedeni budur. Bu arada, WhatsApp da oyunlarını yükseltti ve grup arama yapabilmek onun zamankinden daha kolay hale getirdi.

En son güncellemelere göre, WhatsApp‘a artık bir gruptaki katılımcıları ayrı ayrı seçmeden trip grup araması yapmasına izin veriyor. Aramanızı başlamak için grup sohbetinizin üst bölümündeki video simgesine dokunmanız yeterlidir. Ancak, bu yalnızca dört veya daha az kişiden oluşan gruplar için gereklidir.

4 veya daha az kişilik grupları için WhatsApp‘tan grup araması başlatmayı her zamankinden daha kolay hale getirdik. Grup sohbetinizi, sohbetteki herkesle git bir görüşme için video veya sesli arama simgesine bakın!

WhatsApp’ın en son sürümüne güncelleme yapmaları gerekiyor. Hem Play Store’da hem de App Store’da mevcuttur.

Bu arada, Facebook’a ait mesajlaşma uygulaması kısa süre önce, sık gönderilen iletilere bir sınır koyulduğunu açıkladı. Bu, bir mesaj aynı anda bir sohbete bir mesaj iletebileceği içindir gelir. Bir mesajın beş kereden fazla iletilmesi tespit edilirse sınırlanmıştır girer. WhatsApp, dünyanın zaten koronavirüsle savaştığı bir zamanda yanlış bilginin yayılmasını engelleme kararını aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir